Rady a tipy

Radíme lyžařům i ostatním návštěvníkům hor.

Vybíráme ty nejzajímavější a nejdůležitější informace, které se vám při cestách za lyžováním mohou hodit. Dozvíte se, jak se připravit, čemu se vyhnout a na co určitě nezapomenout.

Seznam českých skiareálů, které otevírají jako první

Zatímco v rakouských a italských Alpách ledovcové areály spustily provoz už na podzim, v Česku jsme si na začátek lyžařské sezóny museli ještě chvíli počkat. Přinášíme vám seznam, kdy česká střediska otevřela své svahy návštěvníkům.

Seznam českých skiareálů, které otevírají jako první

Jak získat slevu na skipas?

Máte rádi lyžování se slevou? My také! Podívejte se na přehled akcí, které v zimních střediscích po celé České republice čekají možná právě na vás.

Slevy na skipasy

Vyrazte na hory do Itálie

Nebaví vás již lyžování na českých sjezdovkách a toužíte vyrazit někam do zahraničí? Doporučujeme lyžařský areál Val di Fiemme, který každoročně přivítá lyžaře a turisty z celého světa. Podle statistik nejvíce českých lyžařů zavítá právě do tohoto střediska.

Vyrazte na hory do Itálie

5 tipů, díky kterým přežije dovolenou na horách i váš mobil

tačí chvíle nepozornosti, promrzlé nebo nešikovné ruce a mobil letí k zemi. Čas strávený na horách je pro telefon kritický a může skončit až jeho rozbitím. Přečtěte si 5 tipů, díky kterým váš mobil přežije bez újmy.

Ochrana mobilu na horách

Jarní prázdniny 2017

Termíny jarních prázdnin pro školní rok 2016/2017.

Jarní prázdniny

Pojištění na hory

Ani při zimní dovolené byste neměli zapomínat na pojištění. Bez něj se váš pobyt může změnit v noční můru. Přitom za klid, který vám pojištění přinese, nezaplatíte mnoho.

Pojištění na hory