Kopřivná, Jeseníky – hodnocení a recenze | Sněhové zpravodajství

Kopřivná – hodnocení a recenze

Podívejte se, jak hodnotí středisko Kopřivná v Jeseníkách ostatní lyžaři, a ohodnoťte ho i vy!

  • Průměrné hodnocení
  • Nehodnoceno Začátečníci
  • Pokročilí lyžaři (1×)
  • Zkušení lyžaři (1×)

Nejnovější hodnocení:

13. 2. 2018 Petra Achiteva [85.163.32.---]:
V pondělí jsem byla s dětmi lyžovat na Kopřivné. Přijeli jsme až z Brna. Prvně nás přivítala pěkně arogantní slečna u okýnka, poté nás obsluhoval pěkně otrávený číšník a ke všemu ta sjezdovka, no nezlobte se na mě, ale urolbovala bych to lip. Rada: pokud se tam opravdu topí tolik milionů, co se vykládá, vyměňte personál! Doporučení: po otrávených 2 hodinách jsme odjeli s dětmi lyžovat na sjezdovka Myšák do Karlova pod Pradědem!!! Vynikající personal a sjezdovka v topu. Díky
13. 2. 2015 Lenka [91.221.212.---]:
Středisko naprosto ideální pro lyžování s dětmi.Zázemí pro lyžaře i nelyžaře. Veliká spokojenost s instruktory v lyžařské škole. Jejich trpělivost a profesionalita,zkušenost,věnování se dětem a opět technické vybavení. Mohu jen doporučit.Zkusili jsem i jiný areál, ale velice litujeme, že jsme nezačali na Kopřivné.Předešlý areál byl mrháním času a vyhazováním peněz. Na Kopřivné spokojenost nejen naše, ale především dětí.
8. 1. 2015 Matěj [83.208.40.---]:
Snaží se, ale ta jedna sjezdovka se sklonem vhodným pro děti max do 8mi let (řekl bych, že je hodně světle modrá) je bída. Lyžař si nezalyžuje. Pokud se nebo někoho zrovna neučíte, nemá smysl navštěvovat.

Vaše hodnocení: