Příčná – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Příčná • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

25. 1. 2017 Honza:

Do SKI areálu Příčná jsme na základě některých recenzí jeli s obavami. O to mile jsme pak byli překvapeni. Ubytováni jsme byli v nivě zrekonstruovaném objektu vybaveném novým zařízením, mile jsme byli překvapeni vstřícností veškerého personálu ať již v restauraci, recepci nebo u lanovky. Chutné bylo také jídlo měli jsme polopenzi se snídaněmi a večeřemi v podobě bufetu. Výběr jídel byl bohatý, jídlo bylo dobré, po celou dobu snídaní i večeří bylo jídlo doplňováno. Mile nás překvapila i kvalitně upravená sjezdovka, překvapilo nás, že jsme nikdy nestáli fronty na lanovku. Spodní polovina sjezdovky je vhodná pro úplné začátečníky, horní polovina pak pro velmi pokročilé lyžaře. Škoda jen, že chybí nabídka pro středně pokročilé, dokážu si představit na spodní polovině červené sjezdovky vlek, který by končil zhruba v polovině červené sjezdovky. Pak by byla nabídka ideální.

11. 2. 2015 Simona:

Špatná úroveň svahu, horní část s hromadami sněhu, dolní část nakloněná rovina. Neochota obsluhy v kase i bufetu. Celková nespokojenost.

9. 2. 2015 Blanka:

Bohužel nejsme spokojeni, svah zledovatělý, spousta ledových krup, zájem vlekařů nevalný, změna ceníku bez upozornění. Nedá se absolutně srovnat s areálem ve Filipovicích a okolí.

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: