Vyrazte na hory do Itálie • Rady a tipy | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Vyrazte na hory do Itálie

10. 3. 2017
Nebaví vás již lyžování na českých sjezdovkách a toužíte vyrazit někam do zahraničí? Doporučujeme lyžařský areál Val di Fiemme, který každoročně přivítá lyžaře a turisty z celého světa. Podle statistik nejvíce českých lyžařů zavítá právě do tohoto střediska.

V krásné přírodě, kde skoro vždy svítí sluníčko, se nachází celkem 115 km lyžařských sjezdových drah. Na své si přijdou jak začátečníci, děti, tak milovníci adrenalinu, neboť v celém areálu jsou sjezdovky různých úrovní a náročností. Jedinou možná větší nevýhodou je velká rozloha areálu, takže je nutné se mezi jednotlivými sjezdovkami dopravovat vlastním prostředkem nebo lze využít ski busů, které jsou pro držitele lyžařských permanentek zdarma. Terén bývá také v některých případech uměle zasněžován, proto se nemusíte obávat, že vás uprostřed sezony zastihne nedostatek sněhu. Můžete také využít služeb nočního lyžování.

Dostupné ubytování

Ubytování Val di Fiemme je jeden z důvodů, proč sem Češi často jezdí. Kromě toho, že se ubytujete levně a snadno, si také můžete vybrat úroveň vybavení hotelu a stravu. Pro rodiny jsou připraveny prostorné pokoje a na své si přijdou také milovníci luxusu a nadstandardních služeb, kteří také nebudou zklamáni ve Val di Fiemme. Hotel si každý vybere sám a jednoduše přes internet zarezervuje pokoje. V areálu je nabídek k ubytování opravdu spousta, většina hotelů se nachází v údolí. Není radno ovšem váhat, protože daná lokalita v Itálii je velice oblíbená a ubytovací místa se prodávají opravdu rychle.

Volnočasové aktivity

Až vás přestane lyžování bavit, jednoduše sáhněte po jiné činnosti, která vás ve volné chvíli zabaví. Jsou zde k dispozici krásně upravené stopy na běžky. Najdete zde ovšem také bazén, fit centrum, stadion a také velice oblíbenou bobovou dráhu, která je jednou z nejnavštěvovanějších míst ve Val di Fiemme. Lyžování přesto zůstává hlavním důvodem, proč sem zavítat.

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: