Monínec – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Monínec • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Nehodnoceno

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

7. 2. 2017 Martin:

Do areálu jsme rádi jezdili ovšem jen do doby než si chlapec v kase nauctoval jiné částky než jsou vyvěšené po minutě zjištění už nás neznal i když tam nebyla fronta rozhodně si dejte pozor máme prázdniny a jezdíme ne Ještěd spokojenost

19. 1. 2017 Martin:

Když chytnete den bez lidí, je to docela fajn. Jinak se připravte i na hodinu ve frontě na permici a totálně přeplněný svah. Kopec má navíc spád jen zhruba do poloviny. Pak už to nejede. Ceny jsou neadekvátní, ale mám to prostě blízko. Obrovský problém jsou děla která jedou při lyžování na maximum a spousta nezakrytých nebezpečných předmětů kolem sjezdovky i na ní. Děla, ocelové konstrukce, betonové podstavce lamp, kameny metr od sjezdovky. Jednou z toho bude průšvih.

7. 1. 2017 Bára:

S kopcem samotným provozovatel nic neudělá, je jaký je, Ostatní posudte sami. Děla jedou během provozu lanovky na maximum, sedačky zasněžené, obsluha nezájem - čtyři chlapi sedí v boudě spodní stanice lanovky. Jízdné je asi v pohodě zaplatí.

23. 1. 2016 Majk:

+za blízkost Praze. +za novou budovu restaurace +za celkem solidní lanovku (na výstupu by se mělo zapracovat, to pro začínající děti prostě není) Zbytek hodnocení bohužel samá negativa. -Pro začínající děti lyžaře naprosto nevhodné středisko. Příliš strmý svah, permanentně narváno bezohlednýma rádobyzávodníkama. Pro děti nebezpečné. -Předražené permanentky. Skutečně jsou ty ceny neadekvátní. -Restaurace chce být Rakouskem, ale je to spíš takové to české plácání se napůl cesty, za vysokohorské ceny a to že já si velmi rád za kvalitu připlatím. -Někteří členové obsluhy vleků jsou typičtí čeští křupani. Úsměv žádný, ochota nulová a občas hrubé pokřikování na méně schopné/méně vnímavé lyžaře. Celkově je toto středisko takový ten český kapitalismus, který potřebuje ještě 4 generační obměnu, aby se alespoň vzdáleně přiblížil západu.

9. 2. 2015 Petr:

Dobré, výhodné řešení pro Pražáky, tedy především z Prahy 5. Ranní rozhodnutí v výjezd v 10 hodin, příjezd kolem 11.10 a slušný kopec.

6. 12. 2012 Jaroslav Jankásek:

Zařízení Monínec je určeno pro sjezdové lyžování. Bohužel sjezdovka z poloviny má celkem sklon, ale druhá půlka sklon vůbec nemá není k ničemu - stojíte tam jak tur na lyžích a milostivě čekáte, než Vás to doveze k nástupní stanici. A o tom by měly být ceny - Ceny - za poskytnutou službu absolutně předražené, toto neodpovídá nabízeným službám - proč se někdo z vedení nepozastaví nad cenami a neporovná se sjezdovkami např. na Lipně a pod. - to je o úplně něčem jiném. Chápu že to stálo hodně peněz ale nedá se podnikat tak, že si majitel myslí, že se to za 2 roky splatí. Doporučení - ceny nastavit na 50-60 % nynějších cen vzhledem k úrovni a kvalitě sjezdovky.

28. 2. 2012 jirka:

nejlepsi stredisko,v teto kategorii...se Špindlem se to srovnavat neda,ale kam se hrabou treba Kašperky....

5. 1. 2012 Viky:

Narocnost pro zacinajici lyzare OK, jenze ucit se mezi milionem lidi :(. Njn, je to holt k Praze nejbliz..

18. 3. 2011 Dejmal:

Je to oslí louka, ale dobré zázemí. Jinak nechutně narváno, krade se tam jak na běžícím páse....

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: