Kopřivná – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Kopřivná • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Nehodnoceno

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

6. 2. 2020 michal:

dávám neutrální hodnocení, spíše vhodné na večerní lyžování ve všední den, kdy tam nejsou takové fronty. O víkendu tam člověk skoro nemá šanci zaparkovat. Jinak je to vcelku hezký areál pro nenáročné lyžaře.

13. 2. 2018 Petra Achiteva:

V pondělí jsem byla s dětmi lyžovat na Kopřivné. Přijeli jsme až z Brna. Prvně nás přivítala pěkně arogantní slečna u okýnka, poté nás obsluhoval pěkně otrávený číšník a ke všemu ta sjezdovka, no nezlobte se na mě, ale urolbovala bych to lip. Rada: pokud se tam opravdu topí tolik milionů, co se vykládá, vyměňte personál! Doporučení: po otrávených 2 hodinách jsme odjeli s dětmi lyžovat na sjezdovka Myšák do Karlova pod Pradědem!!! Vynikající personal a sjezdovka v topu. Díky

13. 2. 2015 Lenka:

Středisko naprosto ideální pro lyžování s dětmi.Zázemí pro lyžaře i nelyžaře. Veliká spokojenost s instruktory v lyžařské škole. Jejich trpělivost a profesionalita,zkušenost,věnování se dětem a opět technické vybavení. Mohu jen doporučit.Zkusili jsem i jiný areál, ale velice litujeme, že jsme nezačali na Kopřivné.Předešlý areál byl mrháním času a vyhazováním peněz. Na Kopřivné spokojenost nejen naše, ale především dětí.

8. 1. 2015 Matěj:

Snaží se, ale ta jedna sjezdovka se sklonem vhodným pro děti max do 8mi let (řekl bych, že je hodně světle modrá) je bída. Lyžař si nezalyžuje. Pokud se nebo někoho zrovna neučíte, nemá smysl navštěvovat.

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: