Praděd – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Praděd • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

8. 1. 2020 Jakub:

Jezdím pravidelně. Sněhu jsou tam mraky i v době, kdy se jinde snaží marně zasněžovat. Můžete mít někdy štěstí a budete na svahu skoro sami, ale taky třeba ne. Sjezdovky samotné jsou fajn, ale pro zkušené fyzicky zdatné lyžaře stojí za to jen ta nejdelší, co vede od pramenů Opavy na Petrovy kameny a to se přiznám, že při pohledu na budovu vleku si pokaždé říkám, zda vůbec bude ještě v provozu, až příště přijdu, protože ta se rozpadá před očima. Zázemí je celkově jen pro nenáročné. Občerstvení. Něco málo na zub levně najdete i u objektu horské služby. Fantasticky vaří na Pradědu - tam je to úžasné, ale to je tak pro pěší a pro běžkaře. Vleky na Praděd nevedou. Barborka - je od sjezdovek trochu z ruky, ale vaří skvěle - jenže je plná pěších turistů. Ovčárna - nemám zkušenosti, ale je to lepší hotel, tak předpokládám dobrou úroveň vaření. Figura - nemám zkušenost. A pak je tam přímo u parkoviště chata Sabinka, ale to je i pro mě, nenáročného, opravdu... řekl bych, že to občerstvení, toalety, atd. to snad zkousnou jen ostřílení drsní trempíci.

9. 1. 2019 Marie Šindelářová:

Byla jsem na Pradědu celý týden a velice spokojená,každý den upravená sjezdovka a hlavně bez front ,bez čekání.

13. 1. 2017 Dyček:

Parádní místo pro zimní i letní vyžití..Restaurace jsou sice v původním stavu,ale mají své horské kouzlo..sedačky a úlety v CHKO??blázni buďme rádi že nás tam vůbec pustijou ..

10. 1. 2017 Karel:

Špatné sjezdovky, mnoho lidí, kvůli lyžování nemá cenu sem jezdit. Navíc velmi špatné restaurace. Sabinka a Figura hrůza, špína a zápach. Jen Ovčárna je celkem slušná. Fronty na kyvadlo, existuje mnoho daleko lepších míst v okolí.

4. 1. 2017 Ovečka:

Krásné lyžování bez front na přírodním sněhu. Jídlo v chatě Sabinka nebylo vůbec dobré a celkově je chata zašlá a špinavá, ale můžu doporučit Figuru, tam je čistý pěkný bufet a vaří tam velmi dobře za slušné ceny.

15. 2. 2016 messi:

luxus ale jidlo fuj

15. 1. 2016 Petr:

Nedoporučuji. Mnoho lidí a velmi špatné sjezdovky. Služby katastrofální, v restauracích si nemůžete dát ani čaj, všude nečisto a jídlo skutečně nechutné.

13. 1. 2016 Aleš:

Paráda, nádherná krajina. Podle mne si nabubřelci, kteří tu píšou, že tu není lanovka nebo se nezasněžuje, můžou trhnout. V Českých podmínkách lyžování patří Praděd mezi ty lepší. Hlavně tu vždy jistotta sněhu, když všude jinde mají prd (viz dva roky zpět).

9. 2. 2015 Petr:

Krásná krajina, ale to je vše. Krátké a nepříjemné sjezdovky, mnoho lidí, problémy s parkováním a dopravou, žádná sedačka. Restaurace ( kromě Ovčárny) špinavé, páchnoucí, jídlo velmi špatné.

4. 2. 2015 Roman Hanuš Liberec:

Parkování auta na Hvězdě 100Kč/den, 3 osoby+lyže autobusem nahoru a dolů 174 Kč,(jinak autem nahoru 450Kč) permice 500/os. a pak fungují pouze 2 vleky mezi kterými nelze (oficiálně) ani přejet. Nehledě na to že u druhého je jen černá ledovatá sjezdovka. Další vleky nebudu počítat, protože pokud nemáte skutr nebo skialpy tak se tam nedostanete. Sjezdovky krátké, chybí lanovka a propojení sjezdovek. Vhodné možná tak pro náruživé lyžaře v dubnu či květnu.

31. 1. 2015 tomáš:

super

22. 2. 2013 Radek:

Dnes, kdy jsou již všude jinde děla a sněhu je dost, nemá cenu na Praděd jezdit. Sjezdovky krátké, žádná sedačka a složitá doprava nahoru. Doporučuji mnoho jiných, modernějších areálů v Jeseníkách. Např. Kouty, Červená voda apod.

13. 1. 2013 Zdenek Havlíček:

NÁDHERA KRÁSNÉ LYŽOVÁNÍ!

14. 4. 2012 ada:

super

31. 1. 2012 Hruboš:

Nadhera!Lyžováni na horach a ne někde u parkoviště!Krasny počasi,kopa sněhu a super upraveny kopce!Neni ani moc lidi!Super

27. 12. 2011 Radek Žilka:

Nevěřte tomu, když tady bude napsáno, že nahoře je prašan. 3 dny nesněžilo, teploty kolem nuly, takže to vždycky trochu roztaje a pak zmrzne. Akorát nás nalákáli na prašan a vzhledem k složitější dopravě uz jsme neměli moc na výběr.

23. 12. 2011 ZLOMENINA:

Krásná příroda a hlavně ženy!ahoj

16. 12. 2011 rad:

ssasadsa

19. 3. 2011 Danik:

doporucuju, krasna zimni krajina

12. 3. 2011 jana:

5. a 6.3.2011 SKVĚLÉ !!

8. 2. 2011 David Lukáč:

dobrý

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: