Ramzová – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Ramzová • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

30. 12. 2019 Veronika Marková:

Po 15 letech jsem se těšila na Ramzovou. Dnešní lyžovačka byla obrovským zklamáním, zejména díky péči resp. nepéči o areál. Sjezdovky jsou dlouhé, krásné a náročné, co víc si přát. Sněhová děla nejsou všude, to je pravda, ale ta, která jsou, mohla v klidu přes noc zasněžovat, abychom se dnes nemuseli proplétat mezi trávou a sněhem. Dojezd k lanovce nebezpečně "skokánkový". Areál rolbu neviděl, nj, proč taky nezasněžují, tak nerolbují. Mrzí mě, že inzerují, že jezdí jak černá tak červená sjezdovka. Nicméně dnes byla černá samý travnatý drn. Cena za takovou službu je vysoká. Cukrárna na Černavě pomalá a horký nápoj si šlo jen s těží představit.

14. 1. 2019 GEorGE:

Během dne nastala u provozovatele R3 porucha lanovky. Lidé nebyly vůbec informování, co se děje. Odhad byl, že to dvě hodiny nepojede a že si můžete počkat. Pán u pokladny se domáhal vrácení jízdného z důvodu, že má dvě malé děti a nemůže čekat. Tak jsem se do toho vložil a zjistili jsme, že pokladní vůbec neznal podmínky vrácení peněz a přitom všechny poučoval. Navíc když jste zůstali, tak vám tu dobu vůbec neprodloužili. Absolutní neserióznost provozovatele. Jinak sjezdovka OK až na to, že se pořád nedomluvili s vedlejší sjezdovkou na jednom skipasu, pak by bylo řešení jednoduché, všichni by přešli na druhou stranu. P.S. Nejsem lyžař, ale musel jsem vybrat jen lyžaře, snowboard se u nás asi nepoužívá.

5. 2. 2018 Josef:

Krásné středisko by si zasloužilo dobrého provozovatele. Absolutně zastaralé vybavení, personál u obsluhy lanovek měl vše na háku, na Šeráku se vystupuje za plné jízdy s nezájmem obsluhy, hrozí zranění. Na jednom kopci dva skipasy!! NEDOPORUČUJI

2. 1. 2017 Filip Mika:

Nedoporucuji navstevu. Navstivil jsem stredisko 31.12. 2016 od 8.30, parkoviste ve svahu pred 4sedackovou lanovkou bylo neupravene a ledove. Sjezdovky vypadali jako by se jich rolba ani nedotkla. To, ze na jednom kopci s dvema lanovkami potrebujete 2 skipasy (Bonera a R3) uz je jen shnila tresnicka na zkyslem dortu.

14. 2. 2016 Martina:

Naprosto předražené, žádné cenové výhody pro rodiny, neupravené sjezdovky, velké zklamání

2. 2. 2016 Dušan:

Lyžování ve středisku Ramzová je těžké zklamání. Už příjezd- stoupání po neupravené cestě, musel jsem zastavit a už se nerozjel... Takže couvačka a mohl jsem nabořit sloup vedení elektřiny (asi 10 cm vedle vozu). Přitom by stačilo vyznačit přikázaný směr jízdy, že???? Pak nám neochotná paní prodala permici- (ze stránek střediska jsme nějak nepochopili, ani kolik bodů stojí jedna jízda...) a když jsme chtěli jet spodnější sedačkou, tak pořvávající obsluha nám objasnila, že nejsou ani jeden areál.... Přijeli jsme na 8:30, těšili se na varhánky a hádejte co? Neupravené, vydřené sjezdovky!!! Rádi jsme se vrátili do Branné, kde vše funguje.

5. 3. 2015 Pavel:

Nechci hodnotit středisko, ale příspěvky do diskuse. Nevím, zdali si píšící nedělají legraci. Pokud ne, potom by se měli zamyslet nad svojí (ne) gramotností. Možná používají tzv. počítačový jazyk. V každém případě by si měli zopakovat češtinu z prvního stupně základní školy nebo raději nic nepsat.

28. 2. 2015 james snaider:

bylo to užasny ližovali jsme a bylo to dobry snih byl dobry užili jsme si to.

28. 2. 2015 dominik:

sjel jsem to několikrat a s lyžovani mam dobrý dojem.Lyžoval jsem na R3 i na Boneře a bylo to užasne.Kdybych byl inspektor dal bych zlato.

14. 2. 2015 Jan Žličař:

V pondeli mrholilo a vytvorila se vsude kolem mimo sjezdovky ledova krusta, do ktere kdyz zajedete, tak uz nevyjedete (takze bezky uz moc nehrozi). Jinak trate pekne upravene, za dobreho pocasi perfetkni lyzovani. Jak psal Jiri uz predtim. Nektera mista jsou vydrena (hlavne ty co nejak spolujiji sjezdovky, ale neni problem se jim vyhnout. Tento tyden bezely i dela pres noc, ale pokud bude pocasi lepsi a lepsi, tak sezona brzy skonci. Na sjezdovce muze byt v realu tak 20-30cm snehu misty (1-10cm).

5. 2. 2015 Jiří Kovařík:

Ceny ok. Se sjezdovkou se nemusí nikdo prát. Zalyžují si jak začátečníci i ti zkušenější. Parkování taky dobrý. Chtělo by to možná vyhřívané sedačky na dvousedačce na Šerák byla pořád omrzlá jinovatkou. Jinak bych asi vyměnil pány co jezdí v rolbach a upravují svahy. Lyžoval jsem tam 3 dny a byly tam ledové plotny někde zase prosvítala tráva ale na krajích byly kupy sněhu které tam nemusely být a daly se rozhrnout na místa kde sníh evidentně chyběl. To jsem vjížděl na sjezdovku mezi prvními takže to nemohlo být ještě rozbité. Některé místa nebyly přerolbované vůbec takže v místech napojení sezdovek byly muldy celé tři dny. Přitom kdyby se srovnaly mohlo být zase trošku sněhu na místa s ledem nebo tam kde vyčnívá tráva. Může mi někdo namítnout že na ledu by se ten sníh neudržel,jenže jsou dnes i na Moravě sjezdovky kde se taková kritická místa preparují a pak to vydrží.

2. 2. 2015 mk:

Naprosto souhlasím se skimannem, délka a kvalita sjezdovek parádní, doporučuji.

26. 1. 2015 Karel:

Jak to tam vypada letos?

14. 3. 2013 skimann:

Jo a pro Romana mají dokonce bodovky

14. 3. 2013 skimann:

Každý na ramzovou nadává,ale když se dojede tak Vám spadne čelist.A to dojedete až k lanovce a zadarmo zaparkujete,záchody zdarma a je jich dostatek.lanovkáři ochotní.cena na počet ujetých metrů lanovkou je nejlevnější na moravě.jídlo průměrná cena 80 kč,doporučuji a to Vše dělají a budují bez pomoci dotací z EU,Všem kteří nadávají,většinou nadávají bez vlastní zkušenosti.

25. 1. 2013 Roman:

Sklamani,vyšši ceny,neni možnost koupit 2 hodinovku pouze 4 hodinovku a to při -10 C a inverzi nic přijemneho,slabši služby i občerstveni.NIKDY VICE.

21. 1. 2013 Markéta:

Sněhové podnímky skvělé, sjezdovky upravené. Bohužel nelze si koupit celodenní permanentku s tím, že dopoledne s dítětem lyžuje jeden rodič a odpoledne druhý rodič = používají systém skenování osoby, která použila permanentku jako první. Tudíž další osoba nemůže tuto jízdenku použít :(.

3. 1. 2013 aleš urbansky:

jak to vypadá,na běžky.Ramzová-Paprsek

30. 12. 2012 *:

Jsme tam a snih je opravdu hodne zmrzly,pro me, bojiciho se lyzare,to je nic moc.

10. 3. 2012 Hanka:

Teď jsme tam byli. Sníh byl sice dost zmrzlý, ale počasí nádherné. Je tam krásně !!!

28. 12. 2011 Dawe:

to by mě, taky zajímalo

27. 12. 2011 Simona:

nevíte nekdo jak jak to tam tet vypadá..??.. je ten sních moc mokrý..??

11. 12. 2011 mary:

pecka

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: