Boží Dar (Neklid) – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Boží Dar (Neklid) • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Nehodnoceno

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

10. 2. 2018 Eva:

Přestože Novaco bylo plné lidí a tu frontu na vlek bych opravdu nestála, tady jsem si parádně zalyžovali, a to bez čekání; ) Supr! Sjezdovky byly upravené, paráda.

8. 3. 2014 Lenka2:

Za plnou cenu nebyla plně sjízdná ani jedna sjezdovka. Na 2/3 šíře sjezdovky bahno a hlín. Hrůza!!! Spoléhají na to, že nemají online kameru na sjezdovce a nedá se předem podívat, jak to u nich vypadá.A když už k nim člověk přijede, tak si určitě nějakou permici koupí. Již nikdy více. Zaplaťbůh za Bublavu.

18. 12. 2012 Souček:

Možná by už ty zastupitelé mohli vypadnout od tech koryt a uvolnit mladším,kterým to ještě myslí s Božákem dobře.Když už si nechají utéct tak úžasnou akci jako je Karlův běh,tak to je už vrchol.Páni zastupitelé zamyslete se nad sebou a jděte do důchodu,kde budete víc platný.

9. 1. 2012 Michal:

Nebrání náhodou radnice soukromým investicím? Také se divím, že je takové krásné středisko tak zchátralé, a že by soukromí investoři neměli zájem se mi zdá nepravděpodobné.

14. 12. 2011 Pavel Šlechta:

Musím dát za pravdu Vladovi, příroda je krásná, pokud je sněhu dostatek tek je tam lyžovačka nádherná, pokud ne je tam nuda. Ubytování vcelku dobré, pro mě výhoda, že to mám blízko z Ústí n.L.

7. 12. 2011 Vlada:

Příroda krásná pro běžkaře až na ty upravené stopy.Nejsou na to peníze stále slyšíme.Pobyt na Božím Daru hodnotím na 5-.Není tam opravdu co dělat a o tom se povídá už 20 let.Zastupitelé dělají chybu,že tam nevybudujou něco pro lidi když není sníh a počasí.I ten Klínovec je jejich vizitka.Prostě Boží Dar jde do kytek díky radnici.

3. 12. 2011 Václav Bartos:

předražené ubytování na úrovni alpských středisek. Minimální nabídka zábavy a kultury po sportovním vyžití.Polyžovat-Zaběhat si a jet jinam nebo domu.

9. 2. 2011 petr:

dobře upravené tratě krušnohorská magistrála.občerstvení je kvalitní ve více restauracích.

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Práce Boží Dar
Aktuální nabídky práce.

Nejoblíbenější skiareály: