Klínovec – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Klínovec • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

28. 12. 2021 Milan:

Včerejší zkušenost (27.12.2021), ráno po otevření fajn, cca od 11 hodin na sjezdovkách 2 a 3 až 35 minut čekání ve frontě na lanovku. Areál prodává výrazně více skupasů než je kapacita lanovek areálu. Vřeje nedoporučuji...

30. 12. 2019 Jan:

Hrůza a děs... Poměr cena a zalyžování

27. 12. 2017 Bernard:

Dnes 27.12.2017 je sjezdovka Jáchymovská v katastrofálním stavu. Severní strana o dost vlepsím stavu. Ale taky žádný zázrak. Hlavně zdražit a tahat prachy od lidí. Občerstveni ubohost sama. Hlavně vše předražit! Jsem Jáchymovák ale sem už nejdu.

14. 1. 2017 Andrej:

Zdravim, chcel by som upozornit na zavazajuce informacie z info centra Ski Klinovec. Volali sme zrana niekolkokrat, aby sme si overili aktualnu situaciu v stredisku. Pani nam opakovala, ze cesta na stredisko je prejazdna a v stredisku sa normalne lyzuje. Niekolko kilometrov pred parkoviskami a zjazdovkami vsak mohutne zaveje neumoznovali prejazd a silny vietor robil dlhsi pobyt vonku neznesitelnym, pricom na kopci pri lyzovani to muselo byt este horsie. Namiesto lyzovacky nam teda zostal iba dojem, ze na infocentre skreslili situaciu s cielom prilakat co najviac turistov.

27. 11. 2015 roman:

:-) Jeee

4. 5. 2015 Albert Urban:

Klínovec je jeden z nejlepších areálů v ČR a jako jediný v posledních letech investoval (nové lanovky, nová sjezdovka, jedna sjezdovka prodloužena na dvojnásobek, lepší zasněžování, retenční nádrže, rozšíření sjezdovek atd.). Jsou zde i další plány: letos se pravděpodobně rozšíří sjezdovka Dámská na dvojnásobek, do tří let tam bude nová odpojitelná šestisedačka s bublinami. Stavba tří lanovek (pravděpodobně 4-CLD/B) přes Fluchosch se sjezdovkami a spojení s Neklidem a Fichtelbergem. Tedy celkem cca 50 km sjezdovek. Abych reagoval na stížnosti: Hodnotitelka: pokud Vám vadilo parkování na vrcholu Klínovce a chcete osočovat Skiareál, že nekoordinuje parkování na parkovišti, které mu nepatří. Skiareál nabízí cca 1300 parkovacích míst, která jsou zdarma a parkování je koordinované. Ostatní: Pomy nezrušili, když je sníh, tak jsou v provozu o jarních prázdninách a o víkendech.

27. 2. 2015 Štěpánka:

Ubíjející fronty. Taky nechápu, proč zrušili staré pomy. Zklamání.

31. 1. 2015 Jan Mayen:

Super lyžovačka.

26. 1. 2015 Jiří Zelinger:

Nové lanovky jsou moc pěkné.Proč ale nejezdí staré vleky na sjezdovce u zabitého, turistické a slalomáku? Takto jsou o víkendech velké fronty navíc musíte sjíždět k sedačkám přes přemostění která jsou vždy ledová a vymletá a na sedačkách hrozné fronty.Myslím že je hlavně zájem prodat drahé lístk a šmytec.

25. 1. 2015 Hodnotitelka:

S Klínovcem mám dlouholeté zkušenosti. Pod delší odmlce jsme chtěli znovu vyzkoušet, zda se zde projevily nějaké změny. Obrovské zklamání!!! Neorganizované parkování u hotelu na vrcholku Klínovce, kam vás v klidu nechají přijet, projet bránou, kde si vezmete parkovací lístek, ovšem aniž by zde bylo jediné parkovací místo. Po x minutách se tedy jedno uvolnilo a bylo možné zaparkovat. Na Neklidu i na Plešivci stojí zaměstnanci, kteří mají o kapacitě přehled, navíc parkoviště jsou daleko více upravená apod. Po sjetí sjezdovky následoval nákup ski pasů - na těch x-desítek lidí, co přijížděli na odpoledne byli na kase 2 zaměstnanci a následovalo další 20 minutové zdržení, při čemž teda paní, která zde prodávala, byla ještě neskutečně nepříjemná. Abych to shrnula, s koupenými ski pasy jsme šli stát dvacetiminutovou frontu na sedačku a po 45-50 minutách od příjezdu opět frčeli dolů. Nutno uznat, že největší fronty na sedačky jsou na Dámské a na Pařezovce, ostatní čekací doby byly podstatně menší. Nicméně kvalita tratí byla v odpoledních hodinách už dost na pováženou. Druhý den v neděli jsme jeli na Plešivec a opravdu jsme litovali, že jsme zkoušeli po x-letech Klínovec. Musím zde hovořit i za rodiče, kteří jeli lyžovat do Perninku do ski areálu NAD Nádražím (krátká sjezdovka, ale příjemná pro lyžaře všeho druhu), kde bylo zhruba 15 lidí a úžasné sněhové podmínky, škoda, že tyto menší ski areály trpí nedostatkem návštěvníků na úkor těchto velikánů, kteří mají na to udělat si reklamu typu ,,nejmodernější skiareál", ale podmínky jsou zde daleko horší.

29. 12. 2014 Martin Reiser:

Zdražili to, 800 na den je příšerná cena. Jízdné od 14.00 do 16 vám prodají nejdřív v 13.55, abyste se na lanovku dostali 14.20, takže vlastně podvod. Lanovka sedačková i Cinestar fronta přes 20 minut. Za dvouhodinové jízdné jsme to sjeli 2x, možná bychom to stihli ještě jednou, ale neupravené sjezdovky nás odradily (no padal sníh, takže asi chápu)

12. 2. 2012 Melicher Michal , Ústí nad Labem:

super středisko - krásné tratě a nová čtyřsedačka - prostě nádhera

8. 1. 2012 Hůla Josef,Rakovník:

výrazné zlepšení uvedením nové lanovky a prodloužením sjezdovek.Velká spokojenost.

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: