Červená Voda – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Červená Voda • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Nehodnoceno

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

30. 12. 2017 Miroslav:

Dnes 30.12.2017 sjezdovka Cervena Voda od rana katastrofa. Rolbar budto umrel nebo nevim. V 08 hodin rano sjezdovka neupravena pouze prvnich cca 150 metru. Je to sice poprve co sem jezdim ale asi nejhorsi co jsem zatim zazil.

20. 8. 2015 Darek:

Jezdím tam občas se sourozenci a byl jsem zatím vždy spokojený.

14. 3. 2013 Kikča:

Ahoj všichni, byla jsem v Bukové hoře, je to tam úžasný, skvělá je ta vyhřívaná sedačkovka s bublinou a přes 2 km sjezdovky, ale nejlepší jsou tam lidi, hlavně instruktoři ve školce, měla jsem tam bráchu, 4 dny a lidi byli úžasní a stašně milí. jestli tam někdo byl, nevíte jak se tam ti instruktoři jmenujou + foto? Je tam jeden oblíbenec... nebo alespoň web, kde se to dá sehnat... Díky moc :)

4. 2. 2013 Francis:

Ceny přemrštěné, bodová jízdenka i se zálohou za 690 Kč, to už je na úrovni Jánských Lázní, ale tam mají kabinovou lanovku s vysokou kapacitou!! Cena 1 jízdy je potom 50 Kč, ale časový skipas při dlouhých frontách nemá smysl. Svah je OK, délka na poměry opravdu solidní, ale dojezd je příliš prudký a dělají se na něm extrémní muldy, které se dají jen ztěží projet (copak to nešlo při kácení trochu vyrovnat?). Areál je hezký, nový, čistý, ale ceny jídel a nápojů zase napáleny někam na úroveň Krkonoš. Pozitivní je parkoviště zdarma. To, že nejsou schopni nabídnout \"přeskopcovou\" permici s Čeňkama, to je jejich boj, přicházej o lidi, kteří mají rádi pestrost a nemusí brousit stále jen 2 sjezdovky. Jako Svitavák se příště vracím do Čeněk, nejen kvůli cenám.

18. 1. 2013 Michal:

+ moderní středicko vysoké úrovně + dvě sjezdovky = na sjezdovce není přeplněno + slušné sociální zázemí - velkou slabinou je nedostatečná kapacita lanovky. O víkendu jsme čekali ve frontě i 40 min. - vysoké ceny skipasů (neodpovídá kvalitě a vůbec čekající lhůtě). Při koupi 3hod skipasu při vysoké návštěvnosti jsou vysoké čekací časy, samotná cena jedné jízdy vychází až 90-100 Kč - není společný skipas s čenkovicemi

7. 1. 2013 Ondra:

Je skvělé, že otevřeli tu druhou sjezdovku. Je hodně zajímavá a lyžaři se rozprostřou na dvě sjezdovky, což přináší více místa a lepší požitek z jízdy. Ve spodní části nové sjezdovky je ovšem také rovinka (o něco kratší než na té původní). Dále se mi líbí dostupnost z Brna a skokánky vhodné i pro lyžaře, začátečníky, které zpestří spodní rovinatou část.

1. 1. 2013 Zdeněk:

Areál hezký, moderní. Sjezdovky totálně přeplněné, neupravené, fronty kam se podíváš. Párek v rohlíku 30 Kč :-)

6. 2. 2012 Kamil:

Nízká kapacita sjezdovky je slabinou, neodpovídá vysoké kapacitě lanovky. Nevýhodou je, že chybí společný skipas s Čenkovicemi.

26. 1. 2012 Kuba:

Jezdíme tam pravidelně o víkendech docela drahé ale na vysoké úrovni

25. 1. 2012 Vašek:

Alpské moderní středisko pro mladou rodinu má poloviční jízdné pro děti. 2 jízdy za hodinu za 560 Kč odpovídá 44,80 EUR v Alpách. To jsou VIP střediska z jiného světa.

6. 1. 2012 Jakub:

Takto nějak si představuji moderní lyžařské centrum se zázemím pro mladou rodinu. Při plném provozu a plném parkovišti (=max.fronta) se stihnou cca 2 jízdy za hodinu - bez front je to ale jízda nahoru-dolu.

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Práce Červená Voda
Aktuální nabídky práce.

Nejoblíbenější skiareály: