Špičák – hodnocení a komentáře | Sněhové zpravodajství
České hory aktuálně

Špičák • hodnocení a komentáře

Průměrné hodnocení:

Začátečníci:

Nehodnoceno

Pokročilí lyžaři:

Zkušení lyžaři:

Přidat nové hodnocení:

Nejnovější hodnocení:

5. 1. 2020 Michal:

Varování: správci areálu Špičák uvádějí na svých i jiných stránkách včetně snow.cz nepravdivé údaje, zřejmě, aby získali více zákazníků. V uplynulém týdnu uváděli 2 funkční sjezdovky, ale byla otevřena jen jedna! Také uváděli 20–50 cm sněhu, což byl naprostý nesmysl, reálně bylo 0–20 cm v dost zoufalém stavu se spoustou prodřených míst, ledových ploten a kamínků. Na urgenci na kontaktní mail neodpovídají a slečny v pokladnách to změnit nemohou. Doporučuji spíše sousední areál Arber, kde je to o hodně lepší a nelžou zákazníkům.

17. 12. 2017 Nikdy vice!:

Vřele nedoporučuji. Dnes jsme si zde byli zalyžovat, a těžce jsme narazili, když jsme si chtěli dát oběd v teplé restauraci. Z te jedine, co tam je, nas vyhodili po pulhodine stani ve frontě, že ji ve 12.15 zavírají! Za prve, proc nas nikdo neupozornil predem, ze uz se na nas nedostane, mohli jsme tech pulhodiny lyzovat a za druhe, co je to za nesmysl, zavrit jedinou restauraci na sjezdovce ve 12.15 ???

15. 1. 2017 Petr Stikarovsky 13.1 2017:

Po dlouhe dobe opet na Spicackych sjezdovkach.Od 1989 jsem byl v zahranici.Za tuto dobu se majitele kopce mnoho nenaucili. Sjezdovky neupravene! Ve srovnanim s Rakouskem,Italiji,Franciji, USA, Kanadou, hodnotim pouze jednou -*-Rolba cele dopoledne upravoval tzv. Lubak, ktery po uprave byl jak voraniste. V poledne jiz boule a vydrena mista,Pritom padal snih! Sedacky neometene.Pouze plus listek za 20% pro seniory

4. 12. 2016 Karel Luft - Prasokol:

Naposledy jsem hodnotil 27.1.2012 a ku podivu to tam visí dosud. Moc děkuji, že se slevy pro seniory nezměnily, od letošních Vánoc jezdím na milovném Špičáku za 20 %. Jsem zvědav, co napíši po 4 letech, co jsem tam nebyl.

31. 1. 2015 Marina:

Souhlasím se vším negativním na 100 %,hrůza !!!!!!jeste dodám příspěvek o skibusu:čekaly jsme z dětmi na zastávce asi 40 min-nic!dojely jsme na parkoviště Kaskády ,pěšky se vším vybavením na zádech asi za 35 min a se spocenymi zády na sjezdovky s dětmi super ,ze?Kdyz jsme si zeptali paní v pokladně na ski bus -divné se zasmala -pauza a pak řekla,ze to je kousek a pro nás by to měl byt problém dojit pěšky a td....Zkratim to-lžou na každém kroku,nic z hoho,co píši na webu není pravda.byly jsme tam poprvé a naposledy.

27. 1. 2015 Martina:

Jedním slovem katastrofa, služby podprůměrné, a jako každý rok - všude v Rudě napadlo 10 cm sněhu jen na Špičáku 20 ;-) a mají "vynikající lyžařské podmínky" asi by měli vyrazit provozovatelé někam, kde je mají doopravdy

7. 3. 2014 Mirek:

Po letošní zlodějině na Špičák už NIKDY. Parkování 100kč, plná cena hlavní sezóny za jednu hnědou sjezdovku plnou kamení. Na stránkách lži o množství sněhu jen aby něco urvali. Měl jsem areál rád protože je tam jinak dobré lyžování když je sníh, ale tohle je fakt možné jen u nás. Vřele nedoporučuji !!

8. 1. 2014 Famr:

Většina už byla řečena. Nehorázně vysoká cena vleků (naštěstí existují >malé< slevy za dopravu vlakem apod.), parkování, stravy. Sjezdovky se stáčí doleva, úzké, neustále plotny, boule. Ohavný pás, takže namrzlé skluznice a nutnost mačkat se se snowboardisty na malém prostoru. Někdy nepřehledné a nebezpečné situace, kdy z modré vyjíždí amatéři na červenou. Zázemí děsné, velmi špatné restaurace, ovšem krkonošsky drahé. Drobnou vyjímkou je vzdálená pizzerie směrem na hofmanky.

21. 12. 2013 už nikdy:

Špičák nikdy víc, neupravené sjezdovky už od rána, lanovka věčně stojí, sníh ze sedaček nikdo neomete, NEHORÁZNÉ ceny, parkování daleko od střediska

2. 2. 2013 SNBák:

Jako když neni nic lepšího tak postačí. Jinak lanovka s pásem (někdy namrzá skluznice), delší fronty ve špičkách (víkendy), užší sjezdovky kde je někdy problem se vyhnout. Zázemí dole nedostačující(špatné restaurace, na druhou stranu kvalitní toalety), lístky na to co nabízí drahé a záloha na čipovky. Často zmrzlé plotny. půlka sjezdovek se nepříjemně stáčí doleva, modrá je vlastně kompletní dlouhá zatáčka, takže jestli jezdíte na snb, budou vás bolet nohy. No prostě žádná sláva.

27. 12. 2012 Jirka:

nevite nekdo v jakem stavu jsou sjezdovky co se tyce snehu?

27. 12. 2012 kuba:

byl jsem na špičáku 20-21 prosince a pecka málo lidu, sníh byl, krásné počasí, byl jsem našen

27. 12. 2012 ftanda ze slovan:

Tragicky prijezd, drahe parkovani, pomala neocistena lanovka, pri konani treninku na sjezdovce 1 absolutne nedostacujici znaceni /zivotu nebezpecne/, silene drahe obcerstveni. Ve srovnani s Javorem, ktery je cca o 10km vedle je Spicak totalni propadak.

4. 12. 2012 Honza:

Dobre Lyzovani. Jedna sjezdovka ma vsak spatny dojezd. Casto tam jsou dobre podminky jelikoz je to na severnim svahu. Vedle Medvedina, Rejdic moje nejoblibenejsi misto v cechach

2. 3. 2012 adelka:

rglrůtrvhjghmnubvzju

27. 1. 2012 Karel Luft tel. 607226755:

Jsem Špičákem odrozen, jezdím tam 50 let,je neopakovatelný pro jedinečné prolínání sjezdovek, rád bych se dožil sjezdovky do Hamrů a propojení s Pancířem. Pak by to bylo konkurence schopné středisko. Chtě, nechtě, jen jižní sjezdovky nemohou od půlky února poskytnout kvalitní lyžování. Trochu taky chybí lanovce krytí, proto by bylo dobré, kdyby vlekaři při zahájení provozu smetli sníh ze sedaček.Jinak služby dobré, včetně občerstvení. Parkování musí být co nejdříve zdarma, viz Javor, Klínovec a jiná mnohem lukrativnější střediska. Moc oceňuji seniorské služby, za pět let jezdím za 20 % slevy a to se vyplatí! Se toho dožít. Doufám, že se to v rámci dnes populárních optimálních řešení nezmění. Špičák pro mne bude i přes některé drobnůstky vždy nejmilejší. Dík těm, kteří se ho snaží velebit.

16. 2. 2011 prokop:

super web page

24. 1. 2011 Snoopy:

Kvalitní lyžování, sjezdovky od obtížnosti pro úplné začátečníky až po zkušené lyžaře.

Lyžovali jste zde? Ohodnotit skiareál

Sněhové zpravodajství na FB:

Staňte se našimi fanoušky ještě dnes!

Doporučujeme:

Slevové kupóny
Omalovánky k vytisknutí
Originální omalovánky zdarma.
Nabídka práce
Pracovní nabídky z celé ČR.

Nejoblíbenější skiareály: